Deze middag staat in het thema van country.
Adriaan Schipper komt terug naar de bibliotheek! Op 8 november en 3 januari treedt hij op in de Bibliotheek van Hoevelaken.
Hij brengt een gevarieerd programma van leuke en bekende liedjes van lang en minder lang geleden.
Natuurlijk Nederlandstalig maar ook Engelstalig en van smartlap tot country en nog veel meer.
Van o.a. Elvis Presley, tot Wim Sonneveld en nog veel meer, staan op het programma. Gevarieerder kan het haast niet.
- Wij zouden het (als u met meer personen bent) op prijs stellen als slechts 1 persoon de koffie/thee haalt. In kleine groepjes (bijvoorbeeld per rij) kan je dit ophalen en meenemen naar je plek om het hier op te drinken.
- We willen je vragen zo min mogelijk heen en weer te lopen deze middag.
- We willen iedereen vriendelijk, maar dringend verzoeken een mondkapje te dragen tijdens de lezing of activiteit.
- Wij willen je vriendelijk verzoeken deze richtlijnen na te leven en hoe vervelend het ook mag zijn, af te melden als je (milde) klachten hebt.